Loading...

Přichází Aricoma Group!

Správný firemní časopis by neměl obsahovat rozhovory s managementem a neměl by laskavého čtenáře obtěžovat interními záležitostmi. Toto nepsané pravidlo jsme poprvé porušili před necelými dvěma lety v době, kdy do AUTOCONTu vstoupila investiční skupina KKCG. A porušíme jej opět. Jednak abychom se spolu s investičním ředitelem KKCG Michalem Tománkem ohlédli zpět na uplynulé 2 roky, ale hlavně, abychom vám představili další členy nově vzniklé IT skupiny KKCG. AUTOCONTa CAD Studio znáte velmi dobře. Ale co přesně víte o Cleverlance, AEC, DataSpringu nebo o společnosti Cloud4com? Všechno to jsou špičky ve svém oboru a jsou nyní spolu s námi od září společně členem Aricoma Group. Seznamte se.

Právě začala další sezóna Národního divadla. To, že je AUTOCONT už 20 let partnerem Národního divadla, je stará věc. Zato fakt, že Petr Boye Hansen je novým uměleckým šéfem Opery Národního divadla, se možná dozvídáte až nyní. Nástup zkušeného norského manažera doprovázely silné emoce. Jaké jsou jeho plány a vize?

V Česku se vyrábí Hyundai a na Slovensku zase KIA. To je známá věc. Že automobilky jsou dnes z velké části automatizované, také víme. Ale stále v nich pracuje spousta lidí. Sofistikovaný systém pro efektivní a férové přidělování pracovníků na jednotlivá pracoviště pro KIA Motors Slovakia dodal právě slovenský AUTOCONT. Přesvědčte se.

Jak správně a efektivně komunikovat ve firemním prostředí jsme řešili na stránkách Elity již několikrát. A řešíte to jistě také. Microsoft Teams je možná tím správným nástrojem, který hledáte. Sami ho stále více používáme a musím konstatovat, že progres, který tento produkt prodělal, je výrazný. Vyzkoušejte.

Kofolu zná každý, i její výborné reklamy. Ale řeší výrobce nápojů i bezpečnostní problémy? A jak se k nim staví? Přečtěte si.

A zjednodušujte a zjednodušujte. Proč? Abyste měli lehčí život. Hyperkonvergovaná řešení jsou tu od toho.

A úplně nakonec. Osobnost této Elity zřejmě nikomu představovat nemusím. A obálka tohoto čísla nesporně patří k nejhezčím, které jsme doposud měli. Je jistě těžké udělat si smysluplný obraz o člověku, kterého znáte jen z médií, kde jeden extrém střídá druhý a pravda nikoho moc nezajímá. Poprask kolem její knihy je toho důkazem. Já jsem měl možnost Gabrielu Koukalovou poznat osobně. Vám možná náš rozhovor umožní nahlédnout do toho, jaký život žila, jaký žije dnes a jaký chce žít v budoucnu. A třeba si i přečtete tu její knihu.

Přeji krásný barevný podzim a pohodové vkročení do koloběhu pracovních povinností.

martin.grigar@autocont.cz