Loading...

Žije jich mezi námi mnoho...

Mnoho lidí, kteří berou svůj osud do vlastních rukou. Lidí, kteří mají cíl a snaží se ho dosáhnout. Lidí, kteří jsou vzdělaní, úspěšní a ovládají svůj obor do hloubky. Lidí, kteří jsou sebevědomí a šíří kolem sebe pozitivní energii a optimismus. Většinou se o nich nedočtete v titulcích zpravodajství, nejsou hitem sociálních médií. Většinou o to totiž vůbec nestojí.

V dnešní mediální době, kdy informace konzumujeme povrchně, kdy lze obtížně rozeznat pravdu od lží a manipulací a kdy se mnoho dříve jasně daných hodnot relativizuje, máme někdy tendenci propadat pesimismu. Tedy alespoň já ano. Takové pocity spolehlivě zažene setkání s lidmi, o kterých píši v úvodu. Rádi bychom vám na stránkách ELITY občas někoho takového představili. Seznamte se – lékař Tomáš Šebek.

PRŮŠVIH – ZMĚNA – NOUZE – to jsou situace, kdy se firemní IT může dostat do vážných problémů. V našem seriálu jsme se zamýšleli, jak je řešit a jak s tím může pomoci AUTOCONT. Dnes přinášíme poslední díl.

Každý z nás musí občas zajít do lékárny. A často je to lékárna z řetězce Dr.Max. V každé z nich se zprostředkovaně potkáte i s AUTOCONTem. Čtěte na straně 8.

Znáte Ninu? Na straně 16 zjistíte, že je velmi sexy. A její služby se vám jistě budou hodit! Řízení identit jsme na stránkách ELITY již probírali. Je to velké a vůbec ne jednoduché téma. Myslíte, že se vás netýká? S velkou pravděpodobností se mýlíte. AUTOCONT přichází s novým produktem, který může být pro mnoho firem tím pravým řešením.

O fenoménu Industry 4.0 jsme už také psali. A shodli jsme se, že masivní robotizace a automatizace jsou zde a tento trend se velmi rychle prohlubuje. Ještě převratnější změny ale přináší a přinesou praktické aplikace umělé inteligence. Není to nic nového. O umělé inteligenci se mluví už velmi dlouho. Ohlédněme se do historie, kde a jak to všechno začalo.

Nově vám budeme přinášet několik rešerší na knihy, které by vás mohly zaujmout. Nikoli nově vás pozveme do divadla a probereme sportovní události. A odpovíme na otázku, jestli je možné spojit vrcholový sport s náročným zaměstnáním.

Ale zpět na začátek. Pokud se vám zase někdy bude zdát, že je všechno špatně a že nevěříte vlastním uším, promluvte si naživo s lidmi, kteří něco umí, mají za sebou výsledky a o jejichž integritě nemusíte pochybovat. Jak říkám, žije jich mezi námi mnoho.

Příjemné čtení a hezké léto!